Jarní farmářská slavnost přilákala do centra Žatce stovky lidí

Jarní farmářská slavnostJarní farmářská slavnost oživila v sobotu dopoledne historickém centrum Žatce. Na náměstí Svobody si stovky lidí přišly nakoupit pečivo, uzeninu, ovoce a zeleninu, sýry a další výrobky od regionálních prodejců.

O zábavu se během dopoledne starali flašinetář a kejklíř, kteří vytvořili zajímavou atmosféru. K ní přispěl i kovář, který ukazoval přípravu různých výrobků, nebo stánek, kde si hlavně děti mohly vyzkoušet, jak se ručně tvoří svíčky.

Vzhledem k jarnímu termínu byl podle očekávání největší zájem na farmářských trzích o zboží zahradníků. Fronty se tvořily hlavně u prodejců sazenic zelenin či květin.

Další farmářské trhy v Žatci se uskuteční v pátek 11. května od 8 hodin.

Jarní farmářská slavnostJarní farmářská slavnostJarní farmářská slavnostJarní farmářská slavnost

Vytvořeno: 15. 4. 2018
Poslední aktualizace: 15. 4. 2018 09:28