Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Kompletní program letošní Dočesné

Typ: ostatní
DočesnáDOČESNÁ 2018 – 61. ročník slavností chmele a piva
31. srpna a 1. září 2018
Vstup: zdarma.

PÁTEK 31. 8. 2018

NEXEN TIRE STAGE (náměstí Svobody )

18:00 - 18:40 Zahájení (Chmelobrana, zástupci města )

18:00 - 24:00 Moderátoři: Radka Mašková a Radek Jirgl

18:40 - 19:20 Děti svému městu ( Děti z MŠ, ZŠ a ZUŠ Žatec)

19:20 - 20:20 The Little Bit Band

21:00 - 22:10 Roman Dragoun and His Angels

22:50 - 24:00 BSP (Speciální výroční koncert k 25 letům kapely)

GESTAMP STAGE (Letní kino - Vrchlického ulice)

18:00 - 18:20 Zahájení

18:00 - 24:00 Moderátor: Karel Fiala

18:20 - 19:30 Xindl X

20:00 - 21:00 Instinct

21:40 - 22:40 Vanua 2 

23:00 - 24:00 Traktor

SOLAR TURBINES STAGE (náměstí Prokopa Velkého)

18:00 - 18:20 Zahájení

18:00 - 24:00 Moderátor: Vladislav Slezák 

18:20 - 19:20 Pontiac

19:50 - 20:50 Petr Spálený

21:20 - 22:30 Pavel Calta

23:00 - 24:00 Lochness

HISTORICKÉ TRŽIŠTĚ U DIVADLA (Dvořákova ulice)

18:00 – 24:00 Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti a rodiče.

Každou hodinu historický program (Turnaje pro děti, rytířské souboje, alchymista atd.)

 

SOBOTA 1. 9. 2018

NEXEN TIRE STAGE (náměstí Svobody )

12:00 - 24:00 Moderátoři: Radek Jirgl a Radek Šilhan

12:30 - 13:00 Žatečanka

13:00 - 13:35 Zahájení, delegace a partneři Dočesné

13:35 - 13:40 Vyhodnocení degustace piva

13:40 - 14:40 Žatečanka + tanec s korbelem a ruční česání chmele

14:40 - 15:00 Nexen Tire - soutěž generálního partnera

15:40 - 16:40 The Tap Tap

17:00 - 17:40 Red Dwarf Band - ZUŠ Big Band Jirkov

18:30 - 19:40 Marie Rottrová

20:20 - 21:30 Ondřej Havelka

22:00 - 23:00 Elvis Presley Impersonator a Band

GESTAMP STAGE (Letní kino - Vrchlického ulice)

14:00 - 24:00 Moderátor: Karel Fiala

14:00 - 15:00 Krucipüsk

15:30 - 16:30 Perutě

17:00 - 18:00 Znouzecnost

18:40 - 19:40 Olga Lounová

20:20 - 21:20 The Gang

22:00 - 23:00 Tři ségry revival banda

SOLAR TURBINES STAGE (náměstí Prokopa Velkého)

10:30 - 24:00 Moderátor: Vladislav Slezák

10:30 - 11:00 Jitřenka Žatec (nová pohádka „O červené Karkulce“)

11:30 - 13:30 Eldorádo s Krejčíkem Honzou

14:00 - 15:00 Jakub Smolík

15:30 - 16:30 Ivan Hlas Trio

17:00 - 18:00 Jablkoň

18:40 - 19:40 Michal Šeps a Reggiment

20:20 - 21:20 Nebe

22:00 - 23:00 Sebastian

KLÁŠTERNÍ ZAHRADA ( třída Obránců míru)

10:00 – 11:15 Zahrajte nám muziky – Program především pro starší generaci

Staropražská kapela Hašlerka

(Staropražské šlágry, dobové kostýmy)

11:30 – 13:00 Malá kapela Vladimíra Kettnera

(Česká lidová hudba + krojovaný taneční pár)

13:00 – 17:00 Prezentace Žateckých zájmových spolků a organizací

14:00 – 17:00 Každou hodinu zábavný animační program pro rodiče s dětmi

(15 minutový blok – soutěže, tanec, hudba, balónková show)

HISTORICKÉ TRŽIŠTĚ U DIVADLA (Dvořákova ulice)

11:00 – 24:00 Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti a rodiče.

Každou hodinu historický program (Turnaje pro děti, rytířské souboje, alchymista atd.)

SKATEPARK POD HRADBAMI ( Nákladní ulice)

09:00 - 14:00 STREETBALL CUP ŽATEC 2018 (7. ročník)
13:00 - 18:00 SKATEČESNÁ 2018 (vol. VI)

FESTIVAL UNDERWALL 2018:

REST, PJ, MC GEY, GREWNÍ SKUPINA (Fogosh, Febio, K.O, Nty), SANY, DJ JORGE NAIPES

 

Doprovodné akce:

Pátek  31. 8.  a  Sobota 1. 9.  

Chovatelský areál Žatec (výstava Králíků, drůbeže, holubů a exotů)

Stará Papírna (výstava kaktusů a sukulentů)

Husitská Bašta (Expozice muzea Homolupulů, Pořádá Chmelobrana)

Odborná degustace piv (Chmelařský institut)

Živý Obraz – ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce  na nám. Svobody)

Zábavné atrakce (Hošťálkovo nám, Žižkovo nám, nám 5. května)

Zveme Vás na návštěvu:

Chrám chmele a piva

Chmelový maják

Chmelařské muzeum

Regionální muzeum a Křížova vila

Zveme Vás do Informačních center města Žatce – na kruhovém náměstí, nám. Prokopa Velkého a u letního kina.

Dočesná


Vytvořeno: 8. 8. 2018
Poslední aktualizace: 8. 8. 2018 11:05
Autor: Tomáš Kassal