Oznámení o omezení a přesunu jednotlivých odborů v rámci rekonstrukce radnice

 

Odbor místního hospodářství a majetku

Hošťálkovo nám. 126, 438 01 Žatec

 

Obecní živnostenský úřad 

náměstí Svobody 123,  438 01 Žatec 

vchod dvorem domu č.p. 144 

(stará pošta – loňské sídlo městské knihovny)

 

Elektronická úřední deska

nám. 5. května 127, 438 01 Žatec 

(služebna městské policie)

 

Radniční věž

uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce

 

Tímto se omlouváme za případné vzniklé potíže a děkujeme za pochopení.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Město půjčuje zdarma popelnice na bioodpad nebo plast

Typ: ostatní
Nádoby na odpadBezplatné zapůjčení nádob na biologicky rozložitelný odpad nebo na plasty nabízí svým obyvatelům město Žatec, konkrétně Odbor místního hospodářství a majetku, dočasně umístěný na Hošťálkově náměstí 126. Oba druhy nádob na třídění odpadu jsou určené především majitelům rodinných domků. Popelnice na plast nebo bioodpad poskytne město díky získané dotaci od SFŽP. Nabídka souvisí se snahou maximálně podporovat třídění odpadu v Žatci.

Město Žatec připravilo projekt „Rozšíření sběrné sítě odpadů ve městě Žatec“, který je spolufinancován z fondů Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí. Poskytovatelem dotace je Státní fond životního prostředí České republiky. Pro realizaci projektu bylo pořízeno mimo jiné 916 kusů nádob na biologicky rozložitelný komunální odpad (dále jen „BRKO“) a 120 kusů nádob na plastový odpad.

Občanům města Žatec budou na základě podané žádosti bezplatně zapůjčeny nádoby na BRKO nebo plastový odpad o velikosti 120 litrů a 240 litrů, u kterých bude město Žatec zajišťovat jejich pravidelný vývoz. Nádoby jsou prioritně určeny k rodinným domům. Formuláře a vzor žádosti najdete ZDE


Nádoby na odpad


Vytvořeno: 12. 3. 2019
Poslední aktualizace: 13. 3. 2019 07:27
Autor: Tomáš Kassal