Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Nákladní ulice se otevře před Dočesnou, další uzavírky zmizí v září

Typ: ostatní
Ještě několik týdnů budou řidiče trápit uzavírky a dopravní omezení na několika místech Žatce. Jako první se má otevřít část Nákladní ulice, která je uzavřená v úseku u Kruhového náměstí.

Nákladní uliceOprava inženýrských sítí v části Nákladní ulice skončila, nyní už dělníci pokládají nový povrch silnice. Práce by tu měly skončit do konce měsíce, tedy ještě před Dočesnou.

K závěru se blíží také velmi diskutované práce v ulicích Bratří Čapků a Dukelské. Úsek ulice Bratří Čapků kolem Barbaru by měl být průjezdný nejspíše začátkem září. Následně se má začít pracovat na dokončení oprav v navazující ulici Svatopluka Čecha.

Ulice Dukelská bude dokončená do konce září. Tam, stejně jako v Bratří Čapků, zdržela dokončení oprav přeložka plynovodu, který byl podle současných předpisů uložen v malé hloubce a plynárny jej musely ukládat hlouběji.

V průběhu září se ještě bude dál pracovat na opravě inženýrských sítí v ulici Volyňských Čechů (směrem na Holedeč), kde je aktuálně na křižovatce se Studentskou úplná uzavírka. Ta má platit do poloviny září.

Nákladní uliceulice Bratří ČapkůDukelská ulicepráce v ulice Volyňských Čechů


Vytvořeno: 9. 8. 2017
Poslední aktualizace: 9. 8. 2017 10:15
Autor: Tomáš Kassal