Turistické informační centrum od 26. 9. 2019 přesunuto do nových prostor, nám. Svobody čp. 149.

Novým ředitelem Žatecké teplárenské bude Pavel Jonáš

Ilustrační fotoMěstská společnost Žatecká teplárenská, která zajišťuje centrální dodávky tepla, bude mít nového ředitele. Funkce se od 1. ledna 2020 ujme Pavel Jonáš, který vzešel z výběrového řízení, jehož se zúčastnilo sedm uchazečů. Žatecká teplárenská hledá formou výběrového řízení také náměstka pro výrobu a distribuci.

Do výběrového řízení se přihlásilo sedm uchazečů, kteří měli nejprve představit své koncepce a vize rozvoje společnosti, jak vidí její silné a slabé stránky. Do užšího výběru se dostali tři kandidáti, z nichž byl vybrán právě Pavel Jonáš z Ústí nad Labem, absolvent liberecké technické univerzity. Podobnou pozici už v minulosti zastával právě ve firmě, která se zabývala výrobou tepla i elektrické energie. Aktuálně působí v jiném průmyslovém oboru.

Od nového ředitele a následně i od náměstka pro výrobu a distribuci představenstvo Žatecké teplárenské, a. s., očekává stabilizaci celé firmy. (kas)

Ilustrační foto

Vytvořeno: 7. 11. 2019