Ochotníci ze Žatce nastudovali Dostihy, na Stekníku jsou restaurátoři

RestaurátořiPremiéra žateckých ochotníků, zajímavé i užitečné přednášky nebo nahlédnutí pod ruce restaurátorů na zámku Stekník – to vše přinesou kulturní a společenské akce, které se konají v Žatci a okolí tento týden. Zde přinášíme jejich stručný přehled, další podrobnosti v Kalendáři akcí na webu města, divadla či muzea.

úterý 17. dubna

17.00 Keltský poklad ze Stebna, přednáška v Regionálním muzeu K. A. Polánka o archeologických nálezech na Podbořansku, součást dubnové výstavy, která je v Žatci k vidění poprvé.

středa 18. dubna

14.00 Jednejte rychle, infarkt nečeká, přednášku ve Staré papírně pořádá Seniorcentrum společně s IKEM

čtvrtek 19. dubna

17.00 Háčkované dějiny zemí českých, vernisáž výstavy v Křížově vile, desítky háčkovaných postaviček z české historie od Lenky Bednářové z Vraného nad Vltavou