Uzavírky začínají a končí podle plánu, od pondělí bude zavřená silnice přes Trnovany

Zákaz vjezduUzavírka Rooseveltovy ulice v Žatci končí podle plánu tento týden v pátek, od soboty bude opravený most Nikolase Belojanise přes Ohři normálně průjezdný. V neděli také skončí uzavírka silnice číslo II/225 na Louny za odbočkou na Liběšice, ale pozor! Hned v pondělí začne uzavírka této silnice u Trnovan!

Popis prací a uzavírky s objízdnou trasou – informace odboru dopravy a silničního hospodářství:

Uzavírka I. etapy prací (uzavřený úsek mezi obcí Drahomyšl a odbočkou na Liběšice) bude ukončena dle vydaného rozhodnutí 20. 05. 2018. Ihned na tento termín dne 21. 05. 2018 (pondělí) naváže stavební etapa II. - "trnovanský kopec", s uzavírkou v úseku Žatec - Trnovany.

Uzavírka bude v ulici Pražská- silnice č. II/225 v  úseku za odbočkou k rodinným domům (za čerpací stanicí SILMET) k obci Trnovany.

Objízdná trasa pro oba směry jízdy (pro dopravu do 3,5 t)  bude vedena přechodným dopravním značením ze Žatce přes obce Staňkovice - Tvršice - Rybňany a Zálužice. Nákladní doprava bude směrována  dopravním značením ze Žatce přes Velichov, Žiželice k MÚK "Vysočany" a odtud již dále trvalým dopravním značením.  Termín ukončení uvedené uzavírky je stanoven na 19. 08. 2018.

uzavírkaTrnovanský kopecZákaz vjezdu

Vytvořeno: 17. 5. 2018