Turistické informační centrum od 26. 9. 2019 přesunuto do nových prostor, nám. Svobody čp. 149.

SMS informace o zápisu bodů do bodového hodnocení řidiče

Na odboru dopravy a silničního hospodářství je možno podat žádost o bezplatnou službu týkající se poskytování informací o zápisu bodů do bodového hodnocení řidiče prostřednictvím SMS zprávy.
Podmínkou poskytování této služby je předložení žádosti na předepsaném tiskopise. Žádost je nutno předložit osobně z důvodu ověření totožnosti žadatele. Žádosti se předkládají na registru řidičů v budově třída Obránců míru čp. 295, Žatec.
Po zaevidování žádosti bude řidič informován o každém zápisu bodů do bodového hodnocení. Současně s tímto sdělením bude informován o celkovém stavu bodového konta. Služba se týká pouze řidičů, kteří mají trvalý pobyt ve správní oblasti Městského úřadu Žatec.