Zahajovací setkání k tvorbě Koumunitního plánu

4.10.2007 – V zasedací místnosti Městského úřadu v Žatci proběhlo zahajovací setkání k tvorbě Koumunitního plánu (KP). Akce se zúčastnilo více než 50 zástupců občanů, poskytovatelů soc. služeb, úřadů a dalších institucí, které byly ke spolupráci na tvorbě přizvány.

4.10.2007 – V zasedací místnosti Městského úřadu v Žatci proběhlo zahajovací setkání k tvorbě Koumunitního plánu (KP). Mezi zúčastněnými byli také místostarosta města pan Aleš Kassal, tajemnice městského úřadu paní Bc. Monika Spáčilová, pan Milan Získal, předseda sociálně zdravotní komise města, pan Mgr. Jiří Mach, vedoucí oddělení humanitárních činností z Krajského úřadu Ústeckého kraje, pan Michal Polesný, projektový manažer Centra komunitní práce Ústí nad Labem, zástupci odboru sociálních věcí Městského úřadu v Žatci a další.
Úvodní slovo měl místostarosta města pan Aleš Kassal, kterývyslovil plnou podporu tvorbě KP a vyslovil předpoklad zpracování dobrého plánu, který bude přínosem pro strukturu a četnost sociálních služeb v Žatci.
Podporu tvorbě plánu vyslovil také druhý řečník pan Milan Získal, předseda sociálně zdravotní komise města
Praktické informace a zkušenosti s tvorbou KP v jiných městech sdělil přítomným pan Michal Polesný z Centra Komunitní práce Ústí nad Labem - prezentace zde:
Jako další vystoupil se svým příspěvkem Mgr. Jiří Mach z Krajského úřadu Ústeckého kraje. Jeho prezentaci můžete shlédnout zde.
S konkrétními kroky při tvorbě žateckého KP vystoupil Mgr. Petr Antoni, vedoucí odboru sociálních věcí v Žatci. Více informací naleznete zde.

Ustavení cílových skupin

• Rodina, děti a mládež
  • Senioři
  • Zdravotně postižení