Výtah v budově radnice od 10. 6. 2019 mimo provoz

Ing. Renata Sedláková

Navrhuje, zajišťuje, provádí a vyjadřuje se k ekonomickým operacím na úseku rozpočtu a majetku města. Zajišťuje dohled a kontrolu dodržování směrnice k provádění finanční kontroly v působnosti města a směrnice o oběhu účetních dokladů. Řídí práci odboru, má odpovědnost za sestavování rozpočtu, kontrolu finančního hospodaření úřadu. Zajišťuje převody mezi jednotlivými účty, dotování výdajového účtu dle finanční potřeby. Odpovídá za hospodaření s cennými papíry. Dohlíží na financování úvěrem.

Dohlíží nad přípravou, sestavením a kontrolou plnění rozpočtu města, odpovídá za hospodaření kapitoly 741. Odpovídá za kompletní agendu poskytování finančních příspěvků příspěvkovým organizacím, sportovním a ostatním organizacím a kontroluje použití poskytnutého příspěvku. Zpracovává povinné roční statistické výkazy.  Spolupracuje s finančním výborem.

Ing. Renata Sedláková

Role v org. struktuře