Aktuálně - Město pořídilo na sportoviště u koupaliště novou herní sestavu pro děti

Město pořídilo na sportoviště u koupaliště novou herní sestavu pro děti

Novou herní sestavu na sportovišti vedle koupaliště instalovala v minulých dnech Technická správa města Žatce. Herní prvek využívá veřejnost při individuálních návštěvách areálu, slouží ale také různým organizacím, které pořádají příměstské tábory, nebo školám.

Nosná konstrukce sestavy je vyrobena z konstrukční oceli a podesty jsou z vysokotlakého laminátu, což zajišťuje delší životnost. Nový herní prvek nahradil starou sestavu, která sloužila zhruba deset let a kvůli kombinaci dřeva a překližky už byla neopravitelná.

Dětem nově slouží čtyři věže, dvě skluzavky, šikmý síťový výlez, dva lanové mosty nebo kolmé lezecké stěny. Náklady ve výši 363 tisíc korun hradilo město Žatec. Navíc byly k herní sestavy nově přidány dvě pružinové houpačky. (red)

Datum vložení: 13. 3. 2024 7:53
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2024 7:55