Aktuálně - Místostarostka přivítala nové občánky města

Místostarostka přivítala nové občánky města

V obřadní síni žatecké radnice proběhlo v sobotu 6. dubna další vítání nových občánků města. Při slavnostní události pozdravila rodiče s nedávnými novorozenci i dalšími příbuznými místostarostka Žatce Jaroslava Veselá.

Ve svém krátkém proslovu rodičům nejen poblahopřála k narození potomka, ale také připomněla, že je nyní čeká řada povinností, byť milých. „Především na vás leží odpovědnost za výchovu dítěte. Jistě jste připraveni dám mu lásku s péčí a nekonečnou obětavostí. Buďte mu oporou, rádcem i učitelem. Zároveň vám přeji, aby vaše dítě bylo pyšné na vás a věřím, že z něj vyroste hrdý obyvatel města Žatce,“ řekla Jaroslava Veselá.

Slavnostní vítání občánků pořádá žatecká radnice několikrát ročně. Pracovnice městské matriky na ně rodiče zvou, k pozvánce přikládají také žádost o telefonické potvrzení účasti, v jehož rámci se upřesní termín a čas konání události. Dubnové vítání bylo poslední před prázdninami, další se uskuteční v podzimních měsících. (kas)

Datum vložení: 7. 4. 2024 11:20
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2024 11:23