Aktuálně - Participativní projekty: Umístění pingpongových stolů

Participativní projekty: Umístění pingpongových stolů

Na třech místech dochází tento týden k umístění pingpongových stolů, což bylo součástí participativního rozpočtu Tvoříme pro Žatec 2023.

Instalaci venkovních stolů na stolní tenis, jejichž dodávka se opozdila, a proto se montují až nyní, zajišťuje certifikovaná firma se speciálními pomůckami. Díky tomu budou stoly usazené správným způsobem, což je nezbytné pro následné využívání.

Město mělo dvě možnosti, jak stoly instalovat: Za pomoci odborníků, ale v zimě, nebo až na jaře, ale svépomocí. Kvůli snaze zajistit kvalitní osazení a vyvážení dalo přednost první variantě.

Osazením pingpongových stolů u dětských hřišť v Podměstí a ulici Bratří Čapků a u cyklostezky podél Ohře, poblíž griloviště, se dokončí předposlední z loňských projektů participativního rozpočtu. Tím posledním, který čeká na realizaci, je osazení a zprovoznění poesiomatu, které se připravuje. (red)

Datum vložení: 3. 1. 2024 15:47
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2024 15:48