Aktuálně - Platební automat ve vestibulu radnice na náměstí Svobody

Platební automat ve vestibulu radnice na náměstí Svobody

Ve vestibulu radnice na náměstí Svobody nově slouží občanům platební automat, který umožňuje hradit platební kartou některé správní poplatky. Má pomoci s rychlejším vyřízením úředních záležitostí občanů, protože v některých případech odpadne čekání na vyřízení platby v pokladně.

Platební kartou lze v automatu hradit poplatky související s evidencí obyvatel, matrikou, občanskými průkazy a pasy. Správní poplatky, k jejichž zaplacení nelze využít automat, se i nadále platí v pokladně městského úřadu. Pokladnu mohou využít i ti, kdo nechtějí platit kartou, nebo ti, kdo mají pouze hotovost.

Pokud se automat ve vestibulu radnice osvědčí, bude nainstalován i ve druhé budově městského úřadu v ulici Obránců míru. (kas)

Datum vložení: 21. 11. 2023 13:08
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2023 13:10