Aktuálně - Starosta Žatce přivítal na radnici nové občánky města

Starosta Žatce přivítal na radnici nové občánky města

Na vítání občánků v Žatci pozvaly matrikářky žatecké radnice dnes dopoledne šestery rodiče s jejich dětmi. V obřadní síni radnice nechyběli ani další blízcí příbuzní dětí.

Slavnostní přivítání mezi občany královského města pořádá žatecká radnice několikrát ročně. Rodiče dětí se zapíší do pamětní knihy, zároveň dostanou drobný věcný dárek a maminky i květinu. Všechny přítomné dnes dopoledne přivítal starosta Radim Laibl, aby nové občanky oficiálně přivítal v královském městě Žatci. „Přeji celé vaší rodině, abyste příští dny prožívali ve zdraví, radosti a plné pohodě. Vítám s upřímnou radostí vaši ratolest do života a věřím, že bude vyrůstat k radosti a štěstí svých rodičů, s úctou a láskou ke své krásné zemi a k místu, kde bude žít. Byl bych moc rád, kdyby to bylo město Žatec,“ uzavřel své přání dětem i rodičům starosta R. Laibl.

K vítání občánků zvou rodiče matrikářky městského úřadu. Ke slavnostní pozvánce vždy přikládají také žádost o telefonické potvrzení účasti, v jehož rámci se upřesní termín a čas konání události.

Další vítání občánků v Žatci proběhne 6. ledna, poté se chystají i na další měsíce. (kas)

Datum vložení: 9. 12. 2023 13:23
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2023 13:27