Aktuálně - U cyklostezky slouží cyklistům nová servisní stanice pro drobné opravy

U cyklostezky slouží cyklistům nová servisní stanice pro drobné opravy

Nová servisní stanice, která pomůže cyklistům zajistit vlastními silami drobné opravy na jejich kolech, stojí u cyklostezky za želeným mostem přes řeku. Servisní stanici v podobě zeleného sloupku s různým příslušenstvím včera nainstalovali pracovníci Technické správy města Žatce.

Díky stojanu si mohou cyklisté své kolo například dohustit nebo pro menší opravy využít něco z vybavení. To tvoří plochý šroubovák, křížový šroubovák, sada TORX klíčů, sada imbusových klíčů, ploché klíče, nastavitelný klíč 0-32 mm, montpáka a hustilka.
Za pořízení servisní stanice zaplatilo město Žatec 46 tisíc korun. Prosíme všechny, aby nabízené vybavení využívali k potřebné opravě kol, ale neničili ho ani neodnášeli. Je určené pro všechny žatecké cyklisty i cykloturisty, nikoliv pro individuální zábavu či vlastní obohacení. Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho spokojeně ujetých kilometrů! (red)
Datum vložení: 15. 3. 2024 11:59
Datum poslední aktualizace: 15. 3. 2024 12:01