Aktuálně - V Pražské ulici se opraví další část chodníku

V Pražské ulici se opraví další část chodníku

Další úsek chodníku v Pražské ulici nechá opravit město Žatec. Práce za zhruba 3,3 milionu korun včetně DPH mají probíhat od 27. února do konce dubna.

„Jedná se o další etapu celkové revitalizace vstupu a vjezdu do Žatce od Loun, k čemuž nám pomáhá spolupráce s Armádou ČR, což velmi kvitujeme,“ komentoval chystané práce místostarosta Pavel Pintr.

Práce navážou na dokončenou první etapu rekonstrukce chodníků v Pražské ulici. Nově se bude dělat úsek od křižovatky s ulici O. Ševčíka (za hřbitovem) k vjezdu do areálu Armády ČR, po levé straně silnice na Louny, což znamená v délce přes tři sta metrů. Dojde k položení nového povrchu chodníku ze zámkové dlažby včetně konstrukčních vrstev, k uložení nových obrub chodníku, vymění se veřejné osvětlení. Zhotovitelem, který vzešel z výběrového řízení, je společnost ERKA Žatec. (kas)

Datum vložení: 23. 2. 2023 8:33
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2023 8:35