Aktuálně - Zpráva z jednání rady města

Zpráva z jednání rady města

Krátká zpráva z jednání Rady města Žatce, která se konala v pondělí 18. prosince:

Rada města schválila hodnocení nabídek na zhotovitele stavby „Parkování v lokalitě ul. Vrchlického“. Radní rozhodli o výběru uchazeče s nejnižší nabídkovou cenou, jímž je společnost Stavkom Veletice.

Rada města rozhodla o výběru zhotovitele akce „Stavební úpravy pokojů v Domově pro seniory. Veřejnou zakázku získala společnost Wald Kadaň. Rada města zároveň schválila rozpočtové opatření ve výši 700 tisíc korun na financování těchto úprav.

Rada města schválila zahájení zadávacího řízení na zhotovitele projektové dokumentace na revitalizaci prostoru Havlíčkova náměstí. Jde o další stupeň přípravy proměny celého Havlíčkova náměstí. (red)

Datum vložení: 19. 12. 2023 16:50
Datum poslední aktualizace: 19. 12. 2023 16:51