Aktuálně - Zprávy z jednání rady města

Zprávy z jednání rady města

Krátké zprávy z jednání Rady města Žatce, která proběhla v pondělí 4. prosince 2023:

Rada města schválila program jednání zastupitelstva města, které se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince v 15:30 ve velkém zasedacím sále radnice. Součástí programu bude i rozpočet města na rok 2024, radní zastupitelům doporučili jeho schválení v předložené podobě.

Rada města schválila rozpočtové opatření, kterým zapojuje do rozpočtu města částku 3,124 milionu Kč. Jde o investiční a neinvestiční dotace od Ministerstva pro místní rozvoj, které využila městská organizace Kamarád-LORM na pořízení tří automobilů. Jeden z nich je multivan s možností bezbariérového nástupu, takový vůz organizaci až dosud chyběl.

Rada města schválila zahájení opětovného zadávacího řízení na zhotovitele dalšího stupně projektové dokumentace na realizaci akce „Objekt PDA čp. 323 a 584“.   (kas)

Datum vložení: 5. 12. 2023 11:59
Datum poslední aktualizace: 5. 12. 2023 12:00