Aktuálně - Zprávy z jednání rady města

Zprávy z jednání rady města

Krátké zprávy z jednání Rady města Žatce, která se uskutečnila v pondělí 18. března 2024:

Rada města schválila smlouvu s Českou poštou ohledně distribuce Žateckého zpravodaje. Městský zpravodaj budou od dubna dostávat občané města a jeho místních částí přímo do schránek.

Rada města schválila zahájení výběrového řízení na stavební práce v areálu MŠ O. Březiny. Jedná se o opravu příjezdové plochy a vstupu do areálu, chodníků a parkovacích míst.

Rada města schválila výsledek výběrového řízení na zhotovitele akce Dostavba parkovacích míst v ulici Stavbařů, veřejnou zakázku bude realizovat firma Metrostav. Radní zároveň schválili rozpočtovým opatřením částku 7,5 milionu Kč na financování akce.

Rada města schválila výsledek výběrového řízení na zhotovitele akce Rekonstrukce chodníků v ulici Mládežnická. Práce provede společnost Stavkom Veletice.

Rada města schválila zahájení výběrového řízení na zhotovitele stavby Skatepark v Žatci.

Rada města schválila výběr zhotovitele projektové dokumentace na revitalizaci Havlíčkova náměstí. Projektovou dokumentaci připraví firma NED2 Projekt. Radní zároveň schválili rozpočtové opatření 860 tisíc korun na financování projektové dokumentace.

Rada města uložila odboru rozvoje města zahájit kroky k zajištění výběrového řízení na zhotovitele stavby Hradby v Žatci – I. etapa. Odbor rozvoje města zároveň dostal za úkol podat žádost o dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu za účelem financování investičního projektu. (kas)

Datum vložení: 19. 3. 2024 21:01
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2024 21:02