Aktuálně - Zprávy z jednání rady města

Zprávy z jednání rady města

Krátké zprávy z jednání Rady města Žatce, které proběhlo v pondělí 15. dubna 2024:

Rada města doporučila zastupitelstvu města schválit nabytí několika lesních pozemků v katastrálním území Žatce od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových za kupní cenu 17 800 Kč. Pozemky mají v budoucnu sloužit při budování cyklostezky Žatec – Holedeč.

Rada města schválila výsledek výběrového řízení na zhotovitele projektové přípravy rekonstrukce objektu bývalého Posádkového domu armády a souhlasila s výběrem společnosti Designprojekt.

Rada města schválila zahájení zadávacího řízení na zhotovitele projektové dokumentace pro stavební povolení a samotné revitalizace městského parku pod Zeyerovou ulicí – parku Johanna Noziczky.

Rada města schválila zahájení zadávacího řízení na zhotovitele projektové dokumentace pro stavební povolení na akci Obnova městského hřbitova v Žatci.

Rada města schválila zahájení výběrového řízení na zhotovitele prací projektu Hradby v Žatci – I. etapa. (kas)

Datum vložení: 16. 4. 2024 17:34
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2024 17:35