Aktuálně - Zprávy z jednání rady města

Zprávy z jednání rady města

Krátké zprávy z jednání Rady města Žatce, která proběhla v pondělí 20. listopadu 2023:

Rada města doporučila zastupitelstvu města schválit účelovou investiční dotaci ve výši 536 tisíc Kč pro TJ Žatec jako finanční spoluúčast na dotačním programu Národní sportovní agentury. Jde o podporu města na obnově umělé hrací plochy pro národní házenkáře. Původní povrch sloužil od roku 2006, položení nového stálo 2,7 milionu Kč. Vedle města se na spoluúčasti podílí i samotná tělovýchovná jednota.

Rada města schválila smlouvu se společností Český um – Artificum Bohemicum, která bude pro město i v roce 2024 zajišťovat farmářské trhy. V příští sezóně se první z nich uskuteční 3. února v podobě Masopustu a zabijačkových hodů.

Rada města schválila rozpočtové opatření ve výši 250 tisíc korun, kdy se část investičního fondu využije na financování dvou projektových dokumentací. Půjde o přípravu dvou menších parkovacích ploch v ulici Svatováclavská a ulici Ostrov. (kas)

Datum vložení: 21. 11. 2023 11:58
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2023 11:59