město Žatec
Královské město

Zastupitelstvo

Přímý přenos jednání Zastupitelstva naleznete zde.

platné pro volební období 2022 - 2026

materiály

 

Jednací řád zastupitelstva města 

Volební řád 

Termíny jednání zastupitelstva města 2024:

leden únor březen duben květen červen
x 29 x 25 x 27
červenec srpen září říjen listopad prosinec
x x 19 x x 12

Mgr. Petr Antoni

člen rady města
e-mail: antoni@mesto-zatec.cz 

Antoni Petr, Mgr.

Ing. Pavel Aschenbrenner

člen rady města
e-mail: aschenbrenner@mesto-zatec.cz

 

Aschenbrenner Pavel, Ing.

Mgr. Michal Cvik

člen zastupitelstva města
e-mail: cvik@mesto-zatec.cz

 

Cvik Michal, Mgr.

Petr Dittrich

člen zastupitelstva města
e-mail: dittrich@mesto-zatec.cz

 

Dittrich Petr

Mgr. Zdeňka Hamousová

členka zastupitelstva města
e-mail: hamousova@mesto-zatec.cz

 

Hamousová Zdeňka, Mgr.

Hodina Josef

člen rady města
e-mail: hodina@mesto-zatec.cz

 

Hodina Josef

Ing. Zuzana Hořínková Kawanová 

členka zastupitelstva města
e-mail: horinkova@mesto-zatec.cz

 

Hořínková Kawanová Zuzana, Ing. 

Bc. Vladislav Hrbáček

člen zastupitelstva města
e-mail: hrbacek@mesto-zatec.cz

 

Hrbáček Vladislav, Bc.

PharmDr. Michal Jánošík

člen zastupitelstva města
e-mail: janosik@mesto-zatec.cz

 

Jánošík Michal, PharmDr.

Ing. Marcel Kollmann

člen rady města
e-mail: kollmann@mesto-zatec.cz

 

Kollmann Marcel, Ing. 

JUDr. Karel Krčmárik

člen zastupitelstva města
e-mail: krcmarik@mesto-zatec.cz

 

Krčmárik Karel, JUDr.

Ing. Radim Laibl

starosta
e-mail: laibl@mesto-zatec.cz

 

Laibl Radim, Ing. 

Mgr. et Bc. Lenka Minaříková

členka zastupitelstva města
e-mail: minarikova@mesto-zatec.cz

 

Minaříková Lenka, Mgr. et Bc.

RNDr. Pavel Pintr, Ph.D. 
místostarosta (neuvolněný)

e-mail: pintr@mesto-zatec.cz
 

Pintr Pavel, RNDr., Ph.D.

Jaroslav Špička

člen zastupitelstva města
e-mail: spicka@mesto-zatec.cz

 

Špička Jaroslav

Martin Štross

člen zastupitelstva města
e-mail: stross@mesto-zatec.cz

 

Štross Martin

Ing. Jaroslava Veselá

místostarostka
e-mail: veselaj@mesto-zatec.cz

 

Veselá Jaroslava, Ing. 

Vladimír Vlach

člen zastupitelstva města
e-mail: vlach@mesto-zatec.cz

 

Vlach Vladimír

Ing. Pavel Vlk

člen zastupitelstva města
e-mail: vlk@mesto-zatec.cz

 

Vlk Pavel, Ing. 

Mgr. Tomáš Winkelhöfer

člen zastupitelstva města
e-mail: winkelhofer@mesto-zatec.cz

 

Winkelhöfer Tomáš, Mgr.

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Mobilní rozhlas

Mobilní Rozhlas

ČEZ Odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Kontakty

Městský úřad Žatec          náměstí Svobody 1
438 01 Žatec                                 
tel., fax:
+420 415 736 111
+420 415 736 148

https://www.mesto-zatec.cz
epodatelna@mesto-zatec.cz
datová schránka: q7ebuu4
IČ:00265781
DIČ:CZ00265781
č.ú.:19-422481/0100

Turistické informace
nám. Svobody 149,
438 01 Žatec

tel./fax:
+420 415 736 156 
+420 415 736 111

infocentrum@mesto-zatec.cz
www.infozatec.cz